تیتر روز
فروش اقساطی MVM X22 دنده ای ›› پیش پرداخت 30/800/000 تومان تحویل فوری
فروش اقساطی تیگو5 اکسلنت ›› پیش پرداخت 38/430/000 تومان››مدل 97 تحویل فوری
فروش اقساطی MVM x22 اتوماتیک ›› پیش پرداخت 35/100/000 تومان تحویل فوری مدل 97
arrizo5 excellent توربو ›› پیش پرداخت 39/825/000تومان ›› مدل97 تحویل فوری
MVM 315 SPORT اکسلنت ›› پیش پرداخت 10/282/000تومان ›› مدل 97 تحویل فوری
X33S MVM ›› پیش پرداخت 25/620/000 تومان ›› مدل97 تحویل فوری
15 بهمن 1395

چری یک کنفرانس راه اندازی دیدنی و جذاب برای TIGGO 2 در کشتی برگزارکرد

با braving باد و موج چری Tiggo 2 برای اولین بار در شیلی راه اندازیدر تاریخ 10 ژانویه سال 2017، در جزیره شیلوئه، یک جزیره زیبا در جنوب شیلی، چری یک کنفرانس راه اندازی دیدنی و جذاب برای TIGGO 2 در کشتی برگزار شد، نماد که TIGGO 2 از طریق باد و امواج در راه قطع برای رسیدن به موفقیت های بزرگ در شیلی . در حال حاضر رقیق Weiqiang، معاون اجرایی مدیر کل چری بین المللی بود. هوگو، مدیر کل چری شیلی، و همچنین 15 روزنامه نگار ارشد از 10 رسانههای جریان اصلی در شیلی. تا کنون TIGGO 2 تبدیل شده است سوم مدل TIGGO SUV در شیلی راه اندازی شد. آن بیشتر خواهد شد غنی سازی خط تولید SUV چری در شیلی در مکمل با TIGGO 3 و TIGGO 5، و تجربه رانندگی مصرف کنندگان شیلی مرسوم، مد روز و پرشور.

 

(ناوگان درایو تست در راه) 

سال ها از توسعه بازار چری به یک نام تجاری خودرو معروف به خوبی پذیرفته شده در شیلی با سری Arrizo آن تبدیل شده است و مجموعه SUV TIGGO بسیار در بازار شناخته شده است. TIGGO 3 و TIGGO 5 در حال حاضر در شیلی در دسترس به خوبی با متوسط ​​فروش ماهانه بیش از 200 واحد شناخته شده است. TIGGO 5 برای مدل های 2014 صفحه 10 SUV شیلی نامزد دریافت جایزه بود، و جایزه بازاریابی افی در شیلی در سال 2015. برنده بر این اساس، چری تصویر نام تجاری و محبوبیت این سری TIGGO تا حد زیادی افزایش یافته است در شیلی شد.

 

(ناوگان می شود در هیئت مدیره کشتی)

TIGGO 2 شیلی راه اندازی کنفرانس بر روی آب درست مثل یک سفر فانتزی عاشقانه برگزار شد. قبل از کنفرانس راه اندازی، شرکت کنندگان در سفر با کیفیت و جذابیت از TIGGO 2 در هشت با نام تجاری جدید TIGGO 2 وسایل نقلیه در طول خط تست درایو هماهنگ آغاز کرده است. سپس با نسیم دریا ملایم و صدای کریستال امواج همراه، کنفرانس راه اندازی منحصر به فرد به طور رسمی در جزیره شیلوئه افتتاح شد.

 

(اجرایی معاون مدیر کل رقیق و NEWCO مدیر کل هوگو رسیدگی کنفرانس راه اندازی)

 

، گفت: رقیق TIGGO 2 اولین مدل جدید چری در خارج از کشور در سال 2017 راه اندازی شد، و همچنین به عنوان دوم مدل استراتژی 2.0 توسط چری در شیلی پس از Arrizo 5 راه اندازی شد. قدرت فنی و کیفیت TIGGO 2 بازتاب زنده از ظرفیت تولید بین المللی چری است. هر دو چری و فروشندگان شیلی آن پین امید زیادی به TIGGO 2 و برنامه ریزی برای فروش بیش از 150 واحد ماهانه، حسابداری برای پنج درصد از بخش. او معتقد بود که TIGGO 2 مصرف کنندگان شیلی با کیفیت فوق العاده خود را مات کردن و تنظیم کردن تب فروش SUV جدید در شیلی.

 

هوگو تفسیر ظاهر TIGGO 2، داخلی، انرژی، پیکربندی و کنترل، بالا بردن درک شرکت کنندگان از TIGGO 2. TIGGO 2 نه تنها به ارث کیفیت ساخت فوق العاده چری و هسته های فنی، بلکه مطابق با الزامات طراحی نسل جوان است. از ویژگی های آن طراحی جدید چری زبان "زندگی در حرکت"، ظاهر پویا تر و مرسوم، مد روز و برآورده سازد بیشتر به نیاز زیبایی شناختی و بیان فردی از جوان است. به عنوان اولین مدل هسته چری برای مصرف کنندگان جوان شیلی، TIGGO 2 به یک پایه محکم برای ذخیره کردن چری به گسترش گروه های مشتری خود را در آینده است.

 

پس از راه اندازی TIGGO 2، چری یک سری از کمپین های بازاریابی انجام به افزایش بیشتر نفوذ نام تجاری و مدل های جدید چری در شیلی. چری شناخته شده است به یک توافقنامه حمایت با قهرمان شیلی لالیگا به شدت بیشتر نام تجاری ساختمان تصویر. در ارتقاء محصول، چری خواهد یک آگهی در FOX در زمان نخست قرار می دهد، ساخت یک وب سایت منحصر به فرد برای TIGGO 2، انجام بازاریابی دیجیتال و نمایشگاه ها نگه دارید و در مراکز خرید در CBDs مشهور است.

 

پس از راه اندازی در شیلی، TIGGO 2 در پرو در 17 ژانویه زمان محلی ظاهر خواهد شد، گسترش نفوذ سری TIGGO در آسیای مرکزی و جنوبی امریکا است. با راه اندازی TIGGO 2، چری با Skberge گروه کار خواهد کرد برای ادامه بهینه سازی ساختار محصول خود، افزایش سرمایه گذاری خود را در ساختمان با نام تجاری و بهبود ظرفیت شبکه خود را، به طوری که برای دستیابی به جهش جدید در شیلی و جنوب امریکا.

Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

نظرات

خیابان فدائیان اسلام جنوب، نرسیده به پل سیمان، بین خیابان غیبی و مختاری، واقع در فروشگاه نجم خاورمیانه (هایپرسان)
تلفن: 44294043 - 09120642187 - 09195959202
طراحی و اجراء: کانون تبلیغاتی پیرایه